MENU

Služby agentúram

Ponúkame služby prieskumu trhu pre iné agentúry

 

Ponúkame profesionálne služby pre agentúry, ktoré nemajú na Slovensku vlastnú pobočku, potrebujú zabezpečiť zber dát, naregrutovať respondentov, prenajať fokusové štúdiou alebo zrealizovať kvalitatívny prieskum. Dlhodobo realizujeme outsorsing prieskumu pre nadnárodné spoločnosti.

Sme odborníci s dlhoročnými skúsenosťami v prieskume trhu, realizujeme všetky typy prieskumov, máme svoju profesionálnu sieť 292 anketárov a regrutátorov a 124 Mystery Shopperov po celom území Slovenska. Máme vlastné fokusové štúdiou aj priestory pre realizáciu  CLT (In hall testov) v Bratislave. Vieme Vám dodať čisté dáta, ako aj kompletnú záverečnú správu s odporúčaniami. Sme nielen odborníci na prieskum trhu, ale aj marketing a spotrebiteľské správanie. Využívame moderné technológie a niekoľko stupňové kontroly kvality dát. Riešenie vieme pripraviť individuálne a na mieru pre potreby klienta.

prenájom fokusového štúdia / assesment štúdia

Prenájom fokusového štúdia

Prenajímame štúdio pre fokusové skupiny (skupinové diskusie) alebo assesment centrá.

Sledujte priebeh diskusií alebo assesment v priamom prenose bez toho, aby ste rušili účastníkov.
Jednosmerné zrkadlo je v šírke  2,5 m, čo umožňuje sledovať záber celej miestnosti.

Štúdio je vybavené kompletnou zvukovou technikou, ktorá umožňuje prenos zvuku do klientskej miestnosti, či už prostredníctvom reproduktov alebo slúchadiel a technikou umožňujúcou simultanný preklad.

 

služby agentúram

Skupinové diskusie (FGD), Individuálne rozhovory

Sme odborníci na realizáciu kvalitatívnych prieskumov. Máme vlastné fokusové štúdiou s jednosmerný, zrkadlom a profesionálnou audio- video technikou v Bratislave.

Pri realizácií skupinových diskusií v iných mestách zabezpečujeme prenos diskusie prostredníctvom HDMI techniky do vedľajšej miestnosti (až do vzdialenosti 50 m). Prenos diskusie vieme zabezpečiť aj prostredníctvom  internetu (streem).

Audio aj video záznam  poskytujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a pripravovaným zákonom GDPR.

Máme širokú sieť regrutátorov po celom území Slovenskej republiky. Respondentov regrutujeme na základe požiadaviek klienta a vieme zabezpečiť široké spektrum respondentov.

F2F prieskum

F2F rozhovory, In store prieskum, Exity

Face to face zber dát realizujeme prostredníctvom našej širokej siete anketárov naprieč celým územím SR.  Zber dát zabezpečujeme metodológiou CAPI prostredníctvom notebookov alebo tabletov. Disponujeme profesionálnym softvérom, ktorý je možné využívať aj off line.

F2F rozhovory realizujeme ako reprezentatívne podľa kvótnych znakov (kraj, veľkosť sídla, pohlavie, vek) alebo podľa regionálnej potreby klienta, v obchodných priestoroch a pod.

Pri zbere dát využívame viacero metodológií kontroly vrátane záznamu prostredníctvom softvaru.

online prieskum

On – line  zber dát – CAWI

Pre on -line zber dát máme spoluprácu s viacerými profesionálnymi on-line panelmi. Vieme pomôcť s prekladom dotazníka, kódovaním otvorených otázok ako aj s celkovými výstupmi v grafickej podobe.

 

 

 

 

služby agenúram

CLT – In hall testy

CLT testy realizujeme v rôznych väčších mestách na území SR.
Kvalitu prieskumu zabezpečujú naši dlhoroční profesionálni anketári.
Pri realizácií CLT je prítomní vždy zástupca našej spoločnosti alebo supervízor.
CLT testy sú vždy realizované na základe vopred dohodnutom kvótnom členení respondentov.

Pre CLT testy v Bratislave máme svoju miestnosť v lokalite so zvýšenou frekvenciou pohybu ľudí.

 

Mystery shopping

Mystery shopping

Disponujeme 124 vyškolenými Mystery shoppermi po celom území SR.
Kontrolu realizácie Mystery shoppingu zabezpečujeme audionahrávkami, fotodokumentáciou, pokladničnými blokmi a supervízíormi.

Audionahrávky sú vždy v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

 

 

Fotogaléria

V prípade záujmu píšte na michaela.machacova@mbbm.sk.

 

MENU